Necroexpo 2024 – jubileuszowe targi pogrzebowe

Necroexpo 2024

Już po raz dziesiąty do Kielc zaproszeni są przedstawiciele branży pogrzebowej z Polski i zagranicy. W dniach 7 – 9 czerwca 2024 roku w centrum wystawienniczym Targi Kielce odbędą się Targi Necroexpo.

To wyczekiwane wydarzenie zawsze gromadzi wielu wystawców z różnych regionów kraju oraz z różnych państw, prezentujących najnowsze osiągnięcia i najciekawsze rozwiązania. Nie inaczej będzie i tym razem. Na stoiskach będzie można spotkać producentów trumien, urn pogrzebowych oraz pieców kremacyjnych; florystów, firmy zajmujące się zabudową karawanów oraz tworzące nowoczesne technologie czy oprogramowanie, jak również świadczące usługi prawne.

Bogata przestrzeń targowa czeka na uczestników

Różnorodność produktów i usług stanowi powód do zadowolenia dla organizatorów targów: „Od kilkunastu lat, a w niektórych przypadkach nawet od pierwszej edycji, gościmy w Kielcach stałe grono firm. W każdej edycji bierze udział ponad 100 wystawców, i takiej frekwencji spodziewamy się w tym roku. Biorąc pod uwagę zajętą powierzchnię, tegoroczna edycja może okazać się większą od poprzedniej z uwagi na to, iż firmy rezerwują większe stoiska. Spodziewamy się naprawdę dużej liczby produktów i eksponatów” – wskazuje Marcin Musiał, manager Targów Necroexpo.

Atrakcji nie zabraknie również dla odwiedzających. Gala wręczenia jubileuszowych statuetek, bankiet przy dźwiękach muzyki na żywo, czy wieczorne grill party – to tylko niektóre z wydarzeń, które czekają na uczestników. Zostanie udostępniona również wystawa fotograficzna, która będzie dokumentować przemiany jakie zaszły przez dwie dekady spotkań przy okazji kieleckich targów.

Wiedza, kontakty, prezentacje – wszystko na wyciągnięcie ręki

Targi Necroexpo to nie tylko stoiska wystawców. To także miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i pogłębiania wiedzy. Warsztaty, szkolenia, prezentacje – to wszystko czeka na tych, którzy chcą się rozwijać i być na bieżąco z nowościami w branży funeralnej.

Targi Necroexpo w Kielcach otwierają swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych współpracą i rozwojem branży funeralnej. Partnerzy Necroexpo to m.in. takie instytucje i podmioty, jak Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa, Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe oraz Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, a także Konsorcjum Wystawców Funeralnych. Patronat nad tymi targami, objęty przez Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA podkreśla, że to wydarzenie jest doceniane i rekomendowane również na arenie międzynarodowej.

Więcej o targach Necroexpo można przeczytać tu: targikielce.pl/necroexpo.

Możliwość dołączenia do grona wystawców: portalklienta.targikielce.pl/auth/login.

Zapraszamy więc do Kielce na jubileuszowe Targi Necroexpo – wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się od 7 do 9 czerwca 2024 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *