Blogi zakładów pogrzebowych – nowy rodzaj stron internetowych

blog zakładu pogrzebowego

Blog staje się coraz bardziej popularną formą publikacji, na której można znaleźć cyklicznie publikowane informacje o określonej tematyce. W związku z istniejącą sekcją komentarzy, jest też możliwość wejścia w ożywioną interakcje z czytelnikami na temat omawianej tematyki. Jest to pewien rodzaj strony internetowej, na którą składa się wiele chronologicznych wpisów w różnorodnej dziedzinie.

Blog może być prowadzony w różnej tematyce, w tym o tematyce funeralnej. Blogi funeralne stają się coraz bardziej powszechną i popularną formą informacyjną. Wiele zakładów pogrzebowych prowadzi swoje blogi w formie sekcji dotychczasowej strony. Jakiś czas temu powstały strony spełniające role nieoficjalnej witryny – bloga zakładu pogrzebowego.

Blogi pogrzebowe są stronami informacyjnymi o tematyce związanej z zagadnieniami, które pojawiają się w branży pogrzebowej i w pracy konkretnego zakładu pogrzebowego. W krótkich wpisach najczęściej można znaleźć porady, przemyślenia, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz chęć ukazania codziennej pracy, w którą wkładane jest całe serce.

Zakłady pogrzebowe prowadzące strony blogowe

Dom pogrzebowy Cerber z Warszawy i Raszyna swoje usługi świadczy na terenie województwa mazowieckiego – i prowadzi stronę blogowa od kilku lat. Na łamach strony zamieszczane są informacje dotyczące udziału firmy w szkoleniach i targach branżowych.

Dom pogrzebowy Cerber poświecą na swoim blogu wiele miejsca zmianom zachodzącym w firmie. Dowiadujemy się o inwestycjach, remontach i zmianach karawanów pogrzebowych. Zakład pogrzebowy Cerber informuje też szeroko na swojej stronie blogowej o akcjach społecznych w których bierze udział i nowoczesnych rozwiązaniach informatycznych wprowadzanych w zakładzie pogrzebowym. Na stronie znajdują się też relacje z pogrzebów osób znanych  lub ceremonii pogrzebowych nagłośnionych medialnie.

 Strona Blog Domu pogrzebowego Cerber Warszawa znajduje się pod tym adresem – https://pogrzeby24.waw.pl/

blog zakładu pogrzebowego Cerber

Stronę bloga prowadzi też od kilku lat Zakład Pogrzebowy i Krematorium Olimp z Wrocławia. Na witrynie znajduje się rozbudowany dział zagadnień związanych z kremacją i pracą krematorium.

Dodatkowo na swojej stronie blogowej zakład pogrzebowy informuje o wszelkich inwestycjach i zmianach zachodzących w firmie. Informacje dotyczą m.in. otwierania nowych punktów obsługi klienta, zakupu nowego karawanu czy wprowadzanych rozwiązań informatycznych.  Firma pogrzebowa z Wrocławia dzieli się informacjami z organizowanych przez siebie ceremonii pogrzebowych osób znanych lub ważnych dla lokalnej społeczności.

Swoje miejsce na stronie znalazła też pasja właścicieli jaką są wyścigi samochodowe i informacje z osiąganych wyników sponsorowanego przez Olimp zespołu rajdowego.

Strona Blog Zakładów pogrzebowych i Krematorium Olimp Wrocław znajduje się pod adresem – https://www.zakladpogrzebowywroclaw.pl/

blog zakładu pogrzebowego Olimp

Po co są strony blogowe zakładów pogrzebowych?

Na swoich blogach zakłady pogrzebowe Cerber i Olimp publikują wiele ciekawych i nieszablonowych treści, które pozwalają się zapoznać z ich działalnością również rodzinom, które aktualnie nie potrzebują pomocy w realizacji usług pogrzebowych.

Dzięki takiemu podejściu i włożonej pracy stają się one bardziej transparentne i rozpoznawalne w lokalnym środowisku. Jest to na pewno, bardzo ciekawa i unikalna na krajowym rynku pogrzebowym inicjatywa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *