Dom pogrzebowy świadczący usługi w Anglii

Już od pięciu pokoleń rodzinna firma specjalizuje się w kremacji zwłok w Anglii oraz Irlandii. Wychodząc naprzeciw klientom z Polski oraz Anglii włącznie z Irlandią, dom pogrzebowy zapewnia usługi związane z organizacją pochówków i międzynarodowym transportem zwłok. Jako najdłużej działająca polska firma na terenie Wielkiej Brytanii gwarantują niezwykle sprawną obsługę, która łączy się z zaprezentowaniem transparentnego kosztorysu oraz indywidualnego podejścia do każdej rodziny czy przyjaciół zmarłego. Uroczystości funeralne mogą zostać zorganizowane w Polsce, jak i w jakimkolwiek mieście w całej Wielkiej Brytanii. Współpraca z wieloma tamtejszymi urzędami umożliwia bezproblemową realizację ceremonii pożegnalnych. 

Niezależnie od pory dnia czy nocy, a także przez cały tydzień, rodziny mogą kontaktować się z firmą Glob – Drejka pod całodobowym numerem telefonu: +44 (0) 77 09 39 54 67. W trakcie rozmowy wykwalifikowany pracownik przekaże nie tylko najbardziej istotne informacje, ale też poinformuje, jakie działania należy kolejno podjąć.

Kremacje w Anglii

Polska firma pogrzebowa organizuje kremacje na terenie Anglii oraz Irlandii

Przewóz ciała zmarłego z zagranicy specjalistycznym i przystosowanym do tego samochodem może generować spore koszty. Rodziny muszą być także przygotowane na szereg formalności z tym związanych. Z takich przyczyn, a także z kwestii czysto ekonomicznych i ekologicznych, ludzie coraz częściej decydują się jednak na kremację. Najlepiej dokonać jej na terenie kraju, z którego miałby zostać przywieziony zmarły członek rodziny. Dom pogrzebowy Glob Drejka jako jedni z nielicznych oferują odbiór ciała z jakiegokolwiek wskazanego miejsca – domu, hospicjum czy szpitala oraz procedurę kremacji na terenie całej Wielkiej Brytanii, 

Polska firma funeralna Glob – Drejka z najwyższym szacunkiem przygotowuje ciało zmarłego do kremacji, sporządza niezbędną dokumentację oraz zapewnia pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, w tym także określone benefity przysługujące w Wielkiej Brytanii. Bliscy mogą uczestniczyć w trakcie ostatniego pożegnania w kaplicy, zanim zostanie dokonana kremacja. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *