Usługi Pogrzebowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski

Śmierć jest naturalnym etapem każdego ludzkiego życia. Mimo tej wiedzy, kiedy odchodzi nasz bliski, ciężko jest się z tym pogodzić. W sercach wielu osób pojawia się potrzeba zorganizowania godnej ceremonii ostatniego pożegnania. 

Memento – tradycja i doświadczenie

Zakład pogrzebowy Memento od ponad 20 lat pomaga mieszkańcom miasta Gorzów Wielkopolski w organizacji ceremonii pogrzebowych. Pracownicy zakładu świadczą usługi w oparciu o najwyższe standardy, a wszystko wykonywane jest z zaangażowaniem i dokładnością. 

Misją zakładu pogrzebowego Memento Gorzów Wielkopolski jest oddanie hołdu Zmarłemu. Dlatego każda ceremonia pogrzebowa jest organizowana indywidualnie, tym samym ostatnia droga Zmarłego nabiera podniosłego i osobistego charakteru. Pracownicy ustalają z rodziną wszystkie szczegóły oraz przebieg ceremonii. Ponadto personel zakładu Memento zdaje sobie sprawę, że pogrzeb może wiązać się z nieoczekiwanym wydatkiem. Niezależnie jednak od możliwości finansowych rodziny, pracownicy zakładu Memento Gorzów Wielkopolski zorganizują godną ceremonię pogrzebową. 

Na oficjalnej stronie firmy pod adresem http://www.memento-zop.pl/ dostępne są wszystkie informacje dotyczące oferty usług pogrzebowych świadczonych przez pracowników zakładu pogrzebowego Memento. 

Usługi pogrzebowe pełne szacunku

Pogrzeb jest bardzo kruchym czasem dla rodziny. Dlatego już od pierwszego telefonu pracownicy zakładu otaczają wsparciem i troską pogrążone w żałobie osoby. Personel zakładu pogrzebowego przejmuje na siebie wszystkie obowiązki i formalności w tym również związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS, MSWiA lub wojskowymi.  

Memento – kompleksowe usługi pogrzebowe

Pracownicy dbają o każdy szczegół ceremonii. W tym oferują odpowiednią oprawę muzyczną i florystyczną, namiot pogrzebowy, szeroki wybór akcesoriów funeralnych oraz pomagają w wyborze lokalu na stypę. Poza czynnościami stricte pogrzebowymi firma „Memento” poleca najwyższej jakości usługi związane z postawieniem lub demontażem pomnika, opieką nad grobem, ekshumacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *