Zakład pogrzebowy w Krakowie

Moment, kiedy odchodzi bliska osoba jest trudny dla każdego i szukamy wtedy najlepszych rozwiązań, by stworzyć godne odejście z tego świata. Dlatego też zakład pogrzebowy Kraków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, których spotkała ta przejmująca sytuacja. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę i rozumiemy, że chcą Państwo mieć szybko z głowy wszelkie formalności.

Organizacja pogrzebu na miarę potrzeb

Pomoc pogrzebowa jest niezbędna, by całe przygotowania do pochówku były w każdym aspekcie zorganizowane profesjonalnie. Z całym szacunkiem podchodzimy indywidualnie do Państwa wymagań i pragniemy stworzyć wszystko jak najlepiej. Pogrzeby są ostatnią drogą na tym świecie i muszą być pod każdym względem jak najlepiej przedstawione. Nasza obsługa jest zatem pełna empatii i w każdym momencie zezwalamy na niezbędną pomoc w jakimkolwiek aspekcie. Wysłuchamy, przeznaczymy swój czas i odpowiemy na wszelkie pytania. Co więcej, pomożemy wypełnić różnorodne formalności, które są niezbędne. Ustalenie terminu, godziny a także miejsca pochówku oraz mszy w imieniu zmarłego jest w zakresie naszych obowiązków, toteż zawsze możemy wszystko dopasować do Państwa kryteriów.

usługi pogrzebowe Kraków

Wystarczy kontakt telefoniczny

O każdej porze można do nas zadzwonić, a my dojedziemy tam, gdzie nastąpił zgon osoby: do domu, szpitala lub innej lokalizacji. Dysponujemy wysokiej klasy samochodami przeznaczonymi do transportu ciał, a także chłodnią, w której ciało zostanie bezpiecznie przechowane i poczeka do momentu zebrania się całej rodziny, która nieraz musi po prostu dojechać z daleka na pogrzeb. W Naszym Domu Pogrzebowym mogą Państwo intymnie pożegnać się z osobą zmarłą – to szczególne otoczenie a także pełne wyposażenie w udogodnienia pozwoli na wyrażenie emocji, ciszę i kontakt z bliskimi. Śmierć jest wyjątkową sytuacją, więc zawsze staramy się dostosować ofertę usługi pogrzebowej Kraków do osobistych preferencji.

Na portalu Funer znajdziesz listę profesjonalnych zakładów pogrzebowych działających na terenie Krakowa i okolic.

One Reply to “Zakład pogrzebowy w Krakowie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *