Dom pogrzebowy łączy Zabrze i Gliwice

Na prośbę naszych użytkowników, publikujemy kolejny artykuł który dotyczy branży pogrzebowej na terenie Śląska. Tym razem będzie on dotyczył Górnego Śląska z liczącymi 180 tysięcy mieszkańców Gliwicami i podobnej wielkości Zabrzem. Miasta Zabrze i Gliwice oraz samych mieszkańców dotychczas wiele dzieliło. Jeśli chodzi o branżę funeralną znajdujemy wspólny mianownik, jakim jest wyszukiwarka usług pogrzebowych FUNER.

 

Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach działający od 1957 roku oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zabrzu z pewnością czują już jej oddech na swoich plecach. Firmy miejskie działają w rożnych sektorach, jak zresztą każde firmy komunalne. Zaletą nowoczesnego domu pogrzebowego rozwijanego w rekach prywatnych jest fakt, że właściciel skupia się na rozwijaniu jednej gałęzi usług w tym przypadku usług pogrzebowych, a jego klienci nie czują się jak cyfry w tabelach statystycznych.

 

Nikomu tego nie życzymy, ale jeśli mieszkańcy Zabrza (dzielnice: Helenka, Grzybowice, Rokitnica, Mikulczyce, Makoszowy, Zandka, Maciejów, Kończyce, os. Mikołaja Kopernika, Guido, Południe, Pawłów, os. Młodego Górnika, Biskupice, Północ, os. T. Kotarbińskiego, Centrum Północ, Centrum Południe) oraz Gliwic (dzielnice: Czechowice, Łabędy, Brzezinka, Stare Gliwice, Kopernik, Obrońców Pokoju, Śródmieście, Politechnika, Sośnica, Ligota Zabrska, Trynek, Sikornik, Wójtowa Wieś, Szobiszowice, Żerniki, Zatorze, Ostropa, Wojska Polskiego, Baildona, Wilcze Gardło) będą w żałobie, mogą liczyć na Dom pogrzebowy Sacrum na którego stronę internetową zapraszamy już dziś.

2 Replies to “Dom pogrzebowy łączy Zabrze i Gliwice”

  1. Ciekawy ten Funer, ja kiedyś natrafiłam na stronę e -pogrzeby i powiem szczerze, że bardzo się przydała bo istnieje na niej możliwość komentowania i zadawania pytań co bardzo pomaga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *