Pogrzeby z kremacją w Katowicach. Jaki zakład pogrzebowy wybrać?

Większość pochówków w Polsce odbywa się tradycyjnie. Rośnie jednak zainteresowanie pogrzebami z kremacją. Katowice to jedno z miast, w którym można je zorganizować. Jaki zakład pogrzebowy warto wtedy wybrać?

Pogrzeby w Katowicach

Kremacja i pochówek w urnie

W wielu kulturach świata spopielenie jest najbardziej rozpowszechnioną formą pochówku. Prochy zmarłego mogą zostać wtedy rozrzucone lub przechowane w urnie. W Polsce pogrzeby z kremacją nie są częste, jednak ich popularność w ostatnich latach znacznie wzrosła.

Aktualnie praktycznie każdy profesjonalny zakład pogrzebowy może zaoferować swoim klientom pochówki z kremacją. Włączają one wtedy nie tylko samo spopielenie, lecz też sprzedaż urn oraz kompleksową obsługę związaną z przygotowaniami do pogrzebu i z samą uroczystością.

Pogrzeby świeckie z Mistrzem Ceremonii

Niekiedy zdarza się, że zmarły, który chce, aby jego ciało po śmierci zostało spopielone, wybiera również pogrzeb świecki. To pogrzeb odbywający się z Mistrzem Ceremonii, który żegna wtedy zmarłego, wygłaszając mowę pogrzebową.

Pogrzebu świeckiego połączonego z kremacją nie zorganizuje każdy zakład pogrzebowy. Warto wybrać wtedy taki, który będzie mógł zaoferować kompleksową, profesjonalną obsługę, by spełnić ostatnią wolę zmarłego.

wybór zakładu pogrzebowego

Zakład pogrzebowy Kuleczka – kompleksowa obsługa pogrzebów

Działający w mieście Katowice zakład pogrzebowy Kuleczka jest jedną z niewielu firm, w której klienci mogą otrzymać pełne wsparcie w organizacji pogrzebów świeckich wraz z kremacją. Prowadzi on także sprzedaż urn, dba o uroczysty przebieg pochówku i zajmuje się formalnościami.

Zakład Kuleczka świadczy pełną obsługę pochówków świeckich z Mistrzem Ceremonii oraz z kremacją. Organizuje pogrzeby z naciskiem na dopełnienie wszystkich procedur i pełną pomoc dla żałobników. Firma obsługuje Katowice i okoliczne miejscowości.

One Reply to “Pogrzeby z kremacją w Katowicach. Jaki zakład pogrzebowy wybrać?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *