Wyposażenie kaplic i akcesoria pogrzebowe z metalu od Topmetal Funerals

Dopełnieniem uroczystych pochówków powinny być wysokiej jakości akcesoria pogrzebowe. Od ponad trzydziestu lat rodzinna firma Topmetal Funerals, odpowiadając na potrzeby rynku, produkuje wyróżniające się wzornictwem metalowe elementy wyposażenia kaplic: katafalki, znicze, lampiony, skrzynki, podstawy pod urny.

Kowalska pasja

Wyroby Topmetal Funerals powstają z metalu ręcznie kutego lub kształtowanego za pomocą maszyn. Wytwarzanie tych niezwykłych przedmiotów jest w dużej mierze związane z realizacją pasji – przekuwania artystycznych wizji w niepowtarzalne wyroby z metalu.

Metal wyjątkowo pasuje do atmosfery pogrzebu – doskonale współgra z kamieniem, marmurem, drewnem oraz ozdobami kwiatowymi. Wyposażenie kaplic wykonane ze stali szlifowanej lub polerowanej jest eleganckie, minimalistyczne, bez niepotrzebnych ozdobników, które burzą ład estetyczny.

Oferta Topmetal Funerals

Wiodącym produktem firmy są ręcznie wykonywane znicze. Mają one 115 cm długości i zakończone są palnikiem gazowym, który posiada możliwość regulacji wysokości płomienia. W komplecie znajduje się stabilny stojak. Całość jest zdobiona motywami roślinnymi, sakralnymi albo godłem państwowym. Poza zniczami w kształcie pochodni w zakładzie wykonywane są znicze o innych wymiarach i kształtach. W serwisie topmetalfunerals.pl w galerii można zobaczyć dotychczas realizowane projekty autorskie.

Do oświetlania kaplic czy grobów służą także produkowane w firmie lampiony z metalu.

Katafalki i stojaki pod urny

Metalowe katafalki są minimalistyczne w formie, estetyczne, bardzo wygodne w użyciu. Kompaktowe podstawy pod trumny można łatwo przenosić i przewozić. Są niezwykle wytrzymałe.

Na potrzeby pochówków poprzedzonych kremacją Topmetal Funerals produkuje podstawy pod urny. Są to zestawy stolików ze zniczami – rodzaj ołtarzyków, które można dowolnie komponować.

Katafalki i podstawy pod urny produkowane są w różnych stylistykach. Mogą być bez zdobień albo z ozdobami o charakterze religijnym, świeckim oficjalnym (wykorzystywane podczas pogrzebów państwowych), uniwersalnym (motywy roślinne, geometryczne).

Inne elementy wyposażenia kaplic

W ofercie Topmetal Funerals znajdują się także świeczniki – metalowe stojaki do świec. Mogą być pojedyncze lub z wieloma ramionami.
Niezwykłą ozdobą są krzyże z polerowanej lub szlifowanej stali.
Bardzo funkcjonalnym produktem są stojaki do umieszczania zdjęć, nekrologów, informacji.

Firma produkuje także słupki ograniczające, które podczas uroczystości pogrzebowych w dyskretny, ale skuteczny sposób porządkują przestrzeń w kaplicy lub przy grobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *