Zakład pogrzebowy Walczak, pomoc w żałobie od dziesięcioleci

Kompleksowe usługi pogrzebowe Katowice

Dom pogrzebowy Walczak w Katowicach, oferuje Państwu szeroki zakres usług pogrzebowych na każdym etapie przygotowań do organizacji ceremonii pogrzebowej. Dla Państwa komfortu nasz zakład pogrzebowy świadczy usługi całodobowo, a zakres oferowanych usług oraz koszty związane z pogrzebem, są zawsze indywidualnie dostosowywane do potrzeb klienta. 

Mogą Państwo liczyć na całodobową pomoc przy:

– Całodobowym transporcie zwłok – oferujemy zarówno przewóz zmarłych z domów, szpitali, jak i transport ciała z różnych części Polski czy terenów Europy.

– Dopełnieniu wszystkich koniecznych formalności związanych z pogrzebem, jak uzyskanie aktu zgonu czy zasiłku pogrzebowego.

– Przygotowaniu uroczystości pogrzebowych różnego typu – tradycyjnych, urnowych z poprzednią kremacją zwłok, świeckich i religijnych – dostosowanych do wyznania zmarłego.

– Przygotowaniu odpowiedniej oprawy uroczystości pogrzebowej – zadbamy o dekoracje kaplicy i grobu, kwiaty, oprawę muzyczną, nekrologi i klepsydry.

– Zabiegach pielęgnacyjnych zmarłego – dobór ubrania, kosmetyka pośmiertna.

– Organizacji stypy w tym transportu dla rodziny zmarłego.

– Całorocznej opiece nad grobem.

Zakład Pogrzebowy Katowice Opinie

Walczak to dom pogrzebowy znany z kompleksowego wykonania usług i drobiazgowej organizacji pogrzebów z trumną i urną. Jest to jedna z pierwszych porywatnych firm pogrzebowych w tym regionie, która przez dziesięciolecia swojej działalności zdobyła wiele pozytywnych opinii od licznych klientów. Zakład pogrzebowy obsługuje pogrzeby na wszystkich cmentarzach w Katowicach i okolicach.

Całodobowa pomoc firmy pogrzebowej Walczak z Katowic dostępna jest pod numerem telefonu 504 087 200, a biuro mieści się w Katowickiej dzielnicy Dąb przy ul Dębowej 28

One Reply to “Zakład pogrzebowy Walczak, pomoc w żałobie od dziesięcioleci”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *