Śmierć w Anglii – jak postępować?

Wielu mieszkańców Polski – co jest smutnym faktem dotykających nas przemian ekonomicznych – dotknęło zjawisko emigracji. Wiemy, że jednym z najpopularniejszych krajów wyjazdów jest Anglia. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oferujemy usługi międzynarodowego transportu Zmarłych z zagranicy do Polski, a także z Polski za granicę. Proponujemy również współpracę z firmami, które mają – lub zamierzają mieć – usługę międzynarodowego przewozu Zmarłych w swojej ofercie. Jesteśmy jedną z wiodących firm, która sprowadza do Polski ciała zmarłych z terytorium Anglii.

W czasie takich zagranicznych wyjazdów troszczymy się o uzyskanie niezbędnych zezwoleń z urzędów w Polsce oraz za granicą (są to m.in. konsularne przepustki dla zwłok oraz prochów) oraz o tłumaczenia w wielu językach koniecznych dokumentów. Pracownicy firmy Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii z siedzibą w Londynie mają wieloletnie doświadczenie w odprawach granicznych, zarówno celnych jak i sanitarnych. Jeśli konieczność tego wymaga – szybko i sprawnie organizujemy transport Zmarłych na lądzie lub w powietrzu, jak również odbieramy trumny i urny z lotnisk w Polsce.

polski zakład pogrzebowy w anglii

W ostatnich dziesięcioleciach wielu emigrantów z Polski – zarówno wschodniej (biedniejszej), jak i zachodniej części kraju wyjechało za granicę do pracy. Krajem, w którym mieszka wielu Polaków, jest Anglia Wszędzie zdarzają się wypadki losowe, choroby i inne zdarzenia, które wiążą się z koniecznością zapewnienia usługi pogrzebowej – transportu Zmarłych z Anglii do Polski oraz z Polski za granicę. Świadczymy usługę transportu zwłok, a także proponujemy współpracę z zakładami pogrzebowymi, które już mają lub planują uruchomienie tej usługi. Pomagając im w realizacji przewozu zmarłych na światowym poziomie.

Transport Zmarłych z Anglii realizujemy od A do Z, pilnując dopełnienia wszelkich formalności w urzędach i na granicach, oraz – jeśli zachodzi taka potrzeba – organizując ceremonię pogrzebową w Polsce lub na wyspach brytyjskich.

Zapraszamy do współpracy ze specjalistą w przewozie zmarłych – firmy pogrzebowe, instytucje oraz wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani skorzystaniem z naszych usług.

One Reply to “Śmierć w Anglii – jak postępować?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *