Targi Branży Pogrzebowej Memento 2018 w Poznaniu – zapowiedź

Branża pogrzebowa, choć w dużej mierze oparta i przywiązana do tradycji, jest bardzo otwarta na nowe pomysły. Wynikają one z doświadczenia samych przedsiębiorców pogrzebowych, którzy niejeden raz spotykają się z pytaniami o niestandardowe lub rzadko dostępne w Polsce usługi pogrzebowe. Warto jest wsłuchiwać się w oczekiwania Klientów, zwracających się o pomoc w smutnych okolicznościach i wychodzić im naprzeciw, starając się poszerzanie oferty o nowe usługi pogrzebowe.

Memento

 

Dobrą okazją do zapoznania się z wszelkimi nowościami na funeralnym rynku branżowym są Targi Memento, których IX edycja odbędzie się w Poznaniu w dniach 15-17 listopada 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród wystawców – oprócz firm, dla których obecność na tych targach jest stałym punktem biznesowego kalendarza – pojawią się także nowe, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Renoma Targów Memento sięga bowiem daleko poza granice Polski.

W czasie tego listopadowego wydarzenia branżowego będzie można spotkać przedstawicieli m.in. takich firm, jak CARMEN, PLASTMET, TOPMETAL FUNERALS, BONGO, JEWEL CONCEPTS, PAOLO IMERI, MEMORY CRYSTAL, KUHLMANN CARS, BAUTEX, ARPER, VAN-TEAM, MERCEDES BENZ, CIEFOL, MITKO, MOTIS, PRIMA TECH, MS CONCEPTION, LIMBO, SORTEM. Lista wystawców nieustannie się poszerza – co jest dowodem na popularność tych targów wśród wszystkich firm związanych z rynkiem funeralnym.

Warto wspomnieć, że Targi Memento w Poznaniu, które posiadają rekomendację Światowej Organizacji Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA, swoim patronatem medialnym objęła m.in. pierwsza w Polsce Platforma Funeralna Funer.com.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *