Wirtualne nekrologi — dom pogrzebowy Wyszków

e-Nekrologi wyszków

Nekrolog to bardzo prosta forma, która pomaga rodzinie poinformować dalszych znajomych o nadchodzącej uroczystości pogrzebowej. Najpopularniejszą formą nekrologów są te, które można zamieścić w prasie. Jednak wraz z popularnością mediów społecznościowych, nekrologi występują również w formie elektronicznej. Czym są e-Nekrologi?

Czym są e-Nekrologi?

Zakład pogrzebowy Nekropolis Wyszków oferuje na swojej stronie umieszczenie wirtualnego nekrologu, który z łatwością może zostać opublikowany w mediach społecznościowych. Dzięki temu informację o śmierci danej osoby otrzymają wyłącznie osoby z kręgu znajomych. To duża przewaga zwłaszcza nad nekrologami tradycyjnymi, które mogły trafić do każdego, w tym również osób niezwiązanych z osobą zmarłą.

Wirtualny nekrolog zastępuje tradycyjne

Nekrologi internetowe wyróżniają się dużą elegancją oraz możliwością zamieszczenia zdjęcia. Tak samo jak w nekrologach tradycyjnych widnieje informacja z imieniem, nazwiskiem, miejscu i dniu pogrzebu. Ponadto podana jest informacja o wieku. Dużym ułatwieniem jest funkcja pinezki. Po kliknięciu adresu zostanie wyświetlona mapa z dojazdem na cmentarz. To rozwiązanie może być dużym ułatwieniem zwłaszcza w przypadku osób, które mieszkają w innym mieście.

Nekrolog SMS

Wirtualne nekrologi można udostępnić w mediach społecznościowych oraz wysłać poprzez SMS do poszczególnych osób. Takie rozwiązanie jest skierowane do osób, które nie dysponują mediami społecznościowymi.

Dlaczego warto?

Nekrologi oferowane przez zakład pogrzebowy Nekropolis w Wyszkowie to bardzo elegancka i skuteczna forma informowania dalszych znajomych o śmierci danego członka rodziny. Pracownicy zakładu Nekropolis Wyszków mają nadzieję, że wprowadzenie tego typu rozwiązań na stronie pozwoli rodzinie uniknąć konieczności osobistego poinformowania dalszych znajomych, a skupić się wyłącznie na najbliższym otoczeniu.

Chociaż w zakładzie pogrzebowym Nekropolis funkcja wirtualnych nekrologów jest bardzo dobrze rozwinięta, wiele osób nadal deklaruje chęć zamieszczenia nekrologu w prasie. Pracownicy zakładu pomogą w tym zadaniu, wybiorą odpowiedni wzór oraz skontaktują się z wybraną prasą lokalną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *