Cmentarz Komunalny i Krematorium w Podgórkach Tynieckich w Krakowie

Kraków cmentarz

Na mapie Krakowa pojawił się nowy nowoczesny cmentarz komunalny, który znajduje się przy ulicy Wielogórskiej 16. Nowa inwestycja jest rozwiązaniem dla pozostałych nekropolii w Krakowie, na których powoli ubywa miejsc. W związku z tym nowy cmentarz wyposażony jest w takie obiekty jak kaplica, krematorium oraz kwatery, na których znajdują się kolumbaria. 

Krematorium Kraków

Krematorium w Krakowie to nowoczesny obiekt wyposażony w najlepsze piece krematoryjne sterowane komputerowe. Ponadto w krematorium znajduje się pomieszczenie, w którym rodzina może pożegnać się ze zmarłym. 

Kremacja staje się coraz popularniejszą formą pochówku, w związku z tym powstanie nowego krematorium, jest odpowiednim rozwiązaniem dla mieszkańców Krakowa, którzy pragną zorganizować pogrzeb w takiej formie. Nowe krematorium zmniejszy czas oczekiwania na pogrzeb i usprawni organizację ostatniego pożegnania.

cmentarze Kraków

Kaplica

Na cmentarzu znajduje się również elegancka kaplica. Mogą być w niej organizowane pożegnania zarówno świeckie, jak i wyznaniowe. W tym miejscu rodziny mogą ostatni raz zobaczyć swojego bliskiego. Ponadto kaplica umiejscowiona na cmentarzu usprawnia logistyczne przewóz ciała z kaplicy do miejsca pożegnania oraz ściąga z rodziny konieczność organizowania dodatkowego transportu dla żałobników. 

Dojazd na cmentarz jest bardzo dogodny, a liczne parkingi umiejscowione przed cmentarzem sprawiają, że każda mobilna osoba nie będzie musiała szukać miejsca parkingowego oddalonego od cmentarza. 

Organizacja pogrzebów na nowym cmentarzu w Krakowie 

Na cmentarzu organizowane są już ceremonie ostatniego pożegnania. Aby znaleźć odpowiedni zakład pogrzebowy, który zorganizuje godne pożegnanie, warto skorzystać z usługi portalu pogrzebowego Funer. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać interesujące nas miasto, aby strona pokazała sprawdzone zakłady pogrzebowe w Krakowie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *