IX edycja Targów Pogrzebowych NECROEXPO odbędzie się w czerwcu

Targi NECROEXPO powracają po dwuletniej przerwie. Tegoroczna IX edycja odbędzie się od 3 do 5 czerwca 2022 roku. Jak będą wyglądać najnowsze targi branży pogrzebowej w Kielcach?

Misja targów pogrzebowych i cmentarnych NECROEXPO jest połączenie branży pogrzebowej, ułatwienie zapoznanie się z firmami funeralnymi i umożliwienie szkoleń i rozwoju dla pracowników. W tym roku również jak w poprzednich edycjach możemy zobaczyć wystawy producentów trumien, urn, akcesoriów pogrzebowych. Dodatkowo dla wszystkich zainteresowanych przewidziane są pokazy florystyczne oraz seminaria prowadzone przez ekspertów w branży pogrzebowej. W tegorocznych targach nie zabraknie również firm zajmujących się promocją branży funeralnej w Internecie i mediach społecznościowych.

Targi NECROEXPO na światowym poziomie

Targi branży pogrzebowej i cmentarnej wielokrotnie już udowodniły, że są na światowym poziomie. Na wystawie firm pogrzebowych można zobaczyć wystawców z Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Węgier, Rumunii, ale i USA czy Pakistanu. To ogromna szansa na nawiązanie najlepszych znajomości biznesowych i odnalezienie firm, z którymi współpraca może zaowocować w poprawę usług i wpłynąć na renomę przedsiębiorstwa pogrzebowego.

To, czym wyróżniają się targi to również wyczekiwana giełda karawanów i MELEXÓW. Pozwala to na zakup przez mniejsze lub nowe firmy pogrzebowe samochodów, które są wizytówką każdej firmy pogrzebowej. Dużym plusem są również pokazy florystyczne, które pokazują najnowsze trendy dotyczące wieńców i wiązanek oraz seminaria przeprowadzone przez ekspertów w branży pogrzebowej.

Szeroka oferta usług pogrzebowych

Dzięki targom NECROEXPO można zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania dla branży pogrzebowej lub znaleźć firmę, która oferuje najlepsze e-Nekrologi, poznać profesjonalnych balsamistów lub tanatokosmetyków oraz zapoznać się właścicielami krematoriów. Na targach obecna jest cała branża zawodów związanych z pogrzebami. A to pozwoli zobaczyć na własne oczy, która oferta jest najbardziej interesująca i w co warto zainwestować. Wystawcy mogą rejestrować się na stronie targów https://www.targikielce.pl/necroexpo.

One Reply to “IX edycja Targów Pogrzebowych NECROEXPO odbędzie się w czerwcu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *