Mementis – nowy serwis pogrzebowy

Mementis

Czy serwisy pogrzebowe mają jeszcze sens? Wydaje się, że po takich stronach jak Funer.com.pl lub UslugiPogrzebowe.com.pl ciężko będzie wprowadzić coś nowego i odświeżającego, a jednak. Serwis pogrzebowy Mementis pokazał, że można jeszcze odświeżyć internetowy marketing firm funeralnych.

Co wyróżnia serwis Mementis?

Już na samym początku warto zaznaczyć, że strona ta jest serwisem premium. W praktyce oznacza to, że skupia on swoją uwagę wyłącznie na najlepszych firmach pogrzebowych, a do każdego miasta przypisany jest wyłącznie jeden zakład. Wyjątkiem jest Warszawa, gdzie firmy pogrzebowe podzielone są na dzielnice. To duży ukłon wobec zakładów pogrzebowych i ich zaangażowania i opinii mieszkańców miast. Serwis Mementis w ten sposób pokazuje, że są zakłady, które swoją ofertą i podejmowanymi działaniami wyróżniają się na tle konkurencji. Takie rozwiązanie jest również bardzo korzystne dla osób w żałobie, gdyż poszukiwania zakładu zostają zawężone do jedynej i najlepszej firmy w danym regionie.

Duże udogodnienia

Serwis pogrzebowy Mementis jest zdecydowanie bardzo dostosowany pod osoby słabowidzące. Na stronie głównej za pomocą plusa, może zwiększyć czcionkę i dostosować ją do swoich potrzeb. Ponadto do każdej prezentacji dołączony jest filmik ze spikerką, która przedstawia w formie mówione prezentację danego zakładu. To również udogodnienie dla osób starszych. Dodatkowym atutem strony jest możliwość przetłumaczenia jej na osiem języków: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, ukraiński, francuski i rosyjski.

Bardzo intuicyjny serwis

Mementis jest przejrzystą platformą funeralną, która oferuje rzeczowe porady oraz prezentacje firmy zakładów. Swoją premierę serwis miał 1 listopada, a już uzyskał członkostwo w FIAT IFTA — międzynarodowej organizacji przedsiębiorców pogrzebowych oraz codziennie generuję kilkanaście nowych zgłoszeń. Popularność serwisu potwierdza, że Mementis jest nowością w marketingu internetowym, który prezentuje firmy w nowym świetle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *