Zakład Pogrzebowy Witwicka – Honorujemy życie, celebrujemy wspomnienia

usługi pogrzebowe Wrocław

Zakład Pogrzebowy Witwicka funkcjonuje od 1973 roku. Świadczy on usługi pogrzebowe nie tylko w samym Wrocławiu, ale również w okolicznych miejscowościach, takich, jak Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Żórawina i Sobótka.

Firma organizuje zarówno pogrzeby urnowe, jak i tradycyjne, zarówno wyznaniowe oraz świeckie na wszystkich cmentarzach we Wrocławiu i całym województwie dolnośląskim.

Całodobowe pogotowie jest dostępne 24/7 pod numerem telefonu +48 691 220 203

Oddział przy ul. Borowskiej 254

Zakład pogrzebowy Witwicka posiada dwa oddziały, jeden z nich znajduje się przy ul. Borowskiej 254 we Wrocławiu, w niedalekiej odległości Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego.

Opieka nad cmentarzem

Zakład Pogrzebowy Witwicka zajmuje się administracją Cmentarza Parafialnego w Gniechowicach. Dba on przede wszystkim o porządek na cmentarzu oraz przeprowadzanie prac konserwacyjnych, sadzenie drzew, jak również przygotowywanie miejsca pod pochówki.

To bardzo ważne i odpowiedzialne zajęcie, gdyż wpływa ono na ogólny wizerunek tegoż cmentarza oraz sprawia, że przyjemnie jest się po nim poruszać przy okazji odwiedzin swoich zmarłych bliskich.

Pogrzeby urnowe

Każdego roku coraz większą popularnością cieszą się pochówki kremacyjne. Od wielu lat Zakład Pogrzebowy Witwicka realizuje kremacje na specjalne życzenie swoich klientów. Całość przebiega z zachowaniem najwyższych standardów, z użyciem najnowocześniejszych urządzeń z jednoczesnym zachowaniem ogromnego szacunku i godności względem zmarłego oraz jego rodziny i bliskich. Kremacje odbywają się naturalnych trumnach między innymi z drewna sosnowego i dębowego. Pozbawione są lakieru oraz okuć ozdobnych. Zakład Pogrzebowy Witwicka posiada także w swojej ofercie urny.

Międzynarodowy transport zmarłych

W trudnych momentach, gdy najbliżsi odchodzą poza granicami Polski, Zakład Pogrzebowy Witwicka pragnie nieść pomoc w postaci międzynarodowego transportu zmarłych. Doświadczony personel poza samym transportem zajmie się także wszelkimi formalnościami z tym związanymi. Pracownicy pragną otoczyć bliskich zmarłej osoby wsparciem, które jest bardzo niezbędne w tak trudnych momentach.

Dlaczego Zakład Pogrzebowy Witwicka?

Zakład Pogrzebowy Witwicka to firma z ogromnym doświadczeniem, która od blisko 50 lat organizuje ceremonie pogrzebowe we wszelkich formach. Ogrom pozytywnych opinii klientów świadczy o niesamowitym profesjonalizmie wszystkich pracowników zakładu. Zaufanie budowane od lat misją zakładu, którą jest pomoc wszystkim pogrążonym w żałobie wszędzie tam, gdzie zajdzie taka konieczność, niezależnie od pory dnia.

One Reply to “Zakład Pogrzebowy Witwicka – Honorujemy życie, celebrujemy wspomnienia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *