Nowy katalog firm funeralnych w Warszawie

Zakłady pogrzebowe z Warszawy, współpracujące z naszymi portalami Funer.com.pl i UslugiPogrzebowe.com.pl, otrzymują darmowe wpisy z linkiem do strony www. Wpisy te będą zamieszczone w nowym katalogu firm pogrzebowych z Warszawy.

Warszawa jako Stolica Polski i miasto o największym zaludnieniu zgromadziła także najwięcej – w skali kraju – zakładów pogrzebowych. Naszym zaś pragnieniem jest dodatkowo pomóc oraz w pewien sposób uhonorować te firmy, które zdecydowały się na współpracę z naszymi serwisami.

Nowy katalog firm funeralnych znajduje się pod adresem https://zaklad.waw.pl/  Nowoczesna forma oraz podział na dzielnice Warszawy sprawia, że użytkownik jest w stanie odnaleźć interesujące go treści w sposób intuicyjny.

W katalogu znajduje się także kilka wpisów bez linku do strony – ma to miejsce w tych dzielnicach Warszawy, na które nie został wykupiony pakiet reklamowych w naszych wiodących serwisach branżowych.

Zakłady pogrzebowe z Warszawy

Sprawdzone zakłady pogrzebowe w Warszawie

Planowane jest także umieszczanie w dziale „Artykuły” krótkich informacji, rozszerzających prezentacje współpracujących z nami firm. Harmonogram takich publikacji uzależniony jest od ilości abonamentów, które dana firma posiada.

Przy okazji chcemy wyrazić wdzięczność względem wieloletnich posiadaczy pakietów reklamowych GOLD z Warszawy.

Wyrażamy przekonanie, że opisywany katalog funeralny to projekt ważny i cenny, który pozwoli Państwu poszerzyć jeszcze zakres wirtualnej obecności na najpopularniejszych polskich portalach branży pogrzebowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *